RODO, polityka prywatności i cookies. Poznaj warunki użytkowania strony - Przeczytaj
Zgadzam się

Dawidex producent torebek damskich - Hurtownia Online

Firma "Dawidex" istnieje od 1996r. Od początku swojej działalności zajmujemy się produkcją i sprzedażą torebek damskich. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje profesjonalne wykonanie, a wysokogatunkowe skóry ekologiczne wykorzystywane do produkcji zaspokoją nawet najbardziej wyszukane gusta. Oferujemy nowe fasony torebek na każdy sezon w roku, zgodne z najnowszymi trendami mody. Obecnie marka Dawidex to ponad 100 modeli torebek oferowanych w wielu wariantach kolorystycznych. Naszymi odbiorcami są hurtownie i sklepy na terenie całego kraju.

Przez lata gromadziliśmy doświadczenie w sprzedaży hurtowej. W związku z coraz większym zainteresowaniem naszych klientów sprzedażą wysyłkową, postanowiliśmy uruchomić sprzedaż online. Mamy nadzieję że stworzony przez nas serwis Hurtownia online odpowie na Państwa oczekiwania.

Firmy zainteresowane współpracą z nami zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Podejmujemy się niekonwencjonalnych zamówień według specjalnych wymogów i wzorów klienta.